Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Arta Nitaj, këto ditë ka qenë mjaft aktive me publikimin e fotografive që ngacmojnë imagjinatën.

Modelja, aktorja dhe prezantuesja e njohur ka qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe, nga ku ka shpërndarë fotografi që vënë në pah figurën e saj trupore.

Imazhet me bikini kanë nxitur kërshërinë e ndjekësve, të cilët kanë pritur fotografi të tjera të saj.

Dhe pikërisht një të tillë, ajo e ka publikuar gjatë të premtes mbrëma, në të cilën shfaqet në plazh, ndërsa në plan të parë është trupi i saj.

Arta Nitaj nuk i ndal pozat provokuese nga Dubai, kësaj here shfaqet tërheqëse në taka të larta pranë veturës "Bugatti" Arta Nitaj nuk i ndal pozat provokuese nga Dubai, kësaj here shfaqet tërheqëse në taka të larta pranë veturës "Bugatti"

Arta Nitaj u bë e njohur për publikun e gjerë me rolin e Xhesikës në serialin e popullarizuar televiziv, “O Sa Mirë”, ndërkaq ka qenë edhe pjesë e disa videoklipeve muzikore, si edhe prezantuese televizive. /Telegrafi/