Bukuroshja Arta Nitaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, modelja me prejardhje nga Peja publikoi disa poza mjaft ngacmuese për ndjekësit e saj në Instagram, duke rrëmbyer vëmendjen e tyre.

Ndërkohë, ambiciet e mëdha dhe puna duket se kanë bërë që bukuroshja të arrijë gjithçka që ka dëshiruar në jetë.

Këtë e bëri të ditur edhe përmes një statusi të publikuar së fundmi në InstaStory, ku shkruante: “Nëse unë e dua, është pothuajse e imja”.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Modelja e cila u bë e njohur falë pjesëmarrjes së saj në serialin “O Sa Mirë”, nuk u pa në episodin më të fundit nga sezoni i ri i këtij seriali. /Telegrafi/

View this post on Instagram

arabian sunset ☀️

A post shared by Arta Nitaj ارت (@artaanitaj) on Jan 6, 2020 at 11:42am PST