Një femër është arrestuar në Gjakovë, pasi që gjatë kontrollit në banesën e sajë iu ka gjetur dhe konfiskuar 140 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë.

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit lirohet.

Rasti në procedurë të rregullt. /Telegrafi/