Dy persona janë arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tyre është gjetur dhe është konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/