LAJMI I FUNDIT:

Aplikacionet më të mira të mesazheve që nuk janë në pronësi të Facebook, por që janë shumë të sigurta dhe të besueshme

Aplikacionet më të mira të mesazheve që nuk janë në pronësi të Facebook, por që janë shumë të sigurta dhe të besueshme

Facebook i cili operon aplikacionet më të mëdha të mesazheve në botë vazhdon eliminimin e ngadaltë të konkurrencës.

Reklama

Kompania amerikane Instagram ashtu edhe WhatsApp dhe tani flitet që të gjitha këto aplikacione t’i bashkojë në një vend, transmeton Telegrafi.

Por fatmirësisht, ka shumë aplikacione të mesazheve që nuk janë në pronësi të Facebook për të komunikuar me miqtë dhe familjen që janë të lehta, të sigurta, private dhe të besueshme.

Këtu janë disa aplikacione të mesazhesh që nuk janë në pronësi të Facebook:

1. Signal

2. iMessage

3. Google Duo

4. Zoom /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Mira Murati në Doku.Tech: Inteligjenca Artificiale do të transformojë botën tonë

Mira Murati në Doku.Tech: Inteligjenca Artificiale do të transformojë botën tonë

Teknologji
Marketingu në Google Ads, eksperti: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Marketingu në Google Ads, eksperti: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Teknologji
Pse Inteligjenca Artificiale është çelësi i zbulimit të mahnitshëm që bëri të mundur që një burrë i paralizuar të ecë përsëri

Pse Inteligjenca Artificiale është çelësi i zbulimit të mahnitshëm që bëri të mundur që një burrë i paralizuar të ecë përsëri

Teknologji
Samsung po shqyrtëson mundësinë për mbështetje më të mirë të lapsit Stylus në platformën Google në Android 13

Samsung po shqyrtëson mundësinë për mbështetje më të mirë të lapsit Stylus në platformën Google në Android 13

Teknologji
iPhone është më i rëndësishëm për përdoruesit e një moshe të caktuar

iPhone është më i rëndësishëm për përdoruesit e një moshe të caktuar

Teknologji
Lajm i mirë për fansat e PlayStation - Sony po sjell një pajisje të re për lojtarët

Lajm i mirë për fansat e PlayStation - Sony po sjell një pajisje të re për lojtarët

Lojëra
Kalo në kategori