0Shares

Angela Martini është një ndër modelet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. 

Megjithëse ka kohë që nuk e kemi parë në pasarelat botërore, ajo po vazhdon të jetë temë e mediave rozë shqiptare.

Bukuroshja javë më parë ka kurorëzuar në një ceremoni private lidhjen disavjeçare me milionerin rumun, Dragos Savulescun.

People say I’m a f* ing crazy Gemini ♊️?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Jan 13, 2018 at 5:10am PST

Me këtë të fundit, 31-vjeçarja ka zgjedhur që pushimet dimërore në plazhet e North Island të Seychelles.

Prej këtij ishulli fantastik, dyshja po vazhdon të sjell imazhe dhe video në llogaritë personale të Instagramit.

Him & I

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Jan 12, 2018 at 7:22am PST

“Njerëzit unë jam një Gemini e ndyrë”, ka shkruar ndër të tjerash në Instagram, Martini.

Ndryshe, dyshja pritet të vazhdojnë pushimet e muajit të mjaltit edhe në disa vende të tjera piktoreske. /Telegrafi/

Hi! What’s up?? #northisland #seychelles

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on Jan 6, 2018 at 10:21am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)