Artistja e njohur Ana Kabashi ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor.

Këngëtarja, e cila projektin e fundit e solli në fund të vitit të kaluar, ka paralajmëruar fansat se po rikthehet me këngë të re.

Ajo përmes rrjeteve sociale njofton se projekti mban titullin “Më shumë” dhe se pritet të lansohet së shpejti.

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

“Mezi po pres për këtë këngë”, ka shkruar në njërin nga postimet që ka ndarë në InstaStory ndërkohë që në imazhin e radhës shkruan “Më shumë, po vjen”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Sipas një video që ka shpërndarë në Instagram, Ana shfaqet në makinë dhe në prapaskenë dëgjohet kënga e re e cila duket të jetë ritmike pikërisht për këtë kohë.

Me rastin e publikimit të këtij projekti, bukuroshja nga Peja ka fshirë të gjitha postimet që mbante në llogarinë e lartpërmendur.

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Sidoqoftë, në bazë të komenteve shihet se fansat mezi po presin për prurjen e re muzikore të artistes Kabashi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

MA SHUME …🤫 #staytuned #newsong #newvibe #summervibe

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Aug 9, 2020 at 10:27am PDT