Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë me rastin e Festës së Pashkëve.

“Dëshiroj të ju dërgoj urimet e mia më të përzemërta të gjithë komunitetit të Krishterë në Kosovë me rastin e Festës së Pashkëve, duke ju uruar të kaloni festën e Pashkëve në paqe dhe gëzim”, ka uruar O’Connell, përmes një postimi në Facebook. /Telegrafi/