0Shares

Në autostradën “Ibrahim Rugova”, afër Prizrenit, ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku një kamion është rrokullisur, duke kaluar në anën tjetër të autostradës.

Në pamjet që ka siguruar Gazeta Express nga një lexues, shihet se vozitësin e kamionit e kanë nxjerrë nga brenda një ekip që mësohet të kenë qenë futbollistët veteranë të KF KEK.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka pasur të lënduar./Express/

Aksident by GazetaExpresscom

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)