LAJMI I FUNDIT:

Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona

Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona
Foto: Ilustrim

Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 23:20, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, në aksident kishin qenë të përfshira dy automjete.


“Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshirë kanë qenë dy automjete me drejtues një mashkull dhe një femër kosovarë. Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë pësuar njëri nga drejtuesit e automjetit si dhe një pasagjer. Të lënduarit pas ndihmës mjekësore janë liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kosova pothuajse

Kosova pothuajse "në fund të pusit", publikohen rezultatet e testit PISA

Lajme
Publikohet dokumenti i kërkesës për divorc i Liridonës dhe Naimit në Suedi

Publikohet dokumenti i kërkesës për divorc i Liridonës dhe Naimit në Suedi

Lajme
Udhëtimi pa viza nga 1 janari - sa muaj afat në pasaportë duhet të keni që të udhëtoni në Shengen?

Udhëtimi pa viza nga 1 janari - sa muaj afat në pasaportë duhet të keni që të udhëtoni në Shengen?

Lajme
Nëna e Marigona Osmanit vitin e kaluar kishte denoncuar në polici Dardan Krivaqën për kanosje, Prokuroria konfirmon se ka zhvilluar hetime

Nëna e Marigona Osmanit vitin e kaluar kishte denoncuar në polici Dardan Krivaqën për kanosje, Prokuroria konfirmon se ka zhvilluar hetime

Jehona Hulaj
Kosova shënoi rënie në PISA, reagon ORCA: Katastrofë arsimore, analfabetizmi në rritje

Kosova shënoi rënie në PISA, reagon ORCA: Katastrofë arsimore, analfabetizmi në rritje

Lajme
Vendet mike dhe armike për Shqipërinë, dalin të dhëna nga Barometri

Vendet mike dhe armike për Shqipërinë, dalin të dhëna nga Barometri

Lajme
Kalo në kategori