LAJMI I FUNDIT:

Agim Ademi do të qëndrojë në spital për trajtim

Agim Ademi do të qëndrojë në spital për trajtim

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi, do të vazhdojë të trajtohet në Klinikën e Kirurgjisë Torakale kanë bërë të ditur nga Klinike Universitare e Kosovës (QKUK).

Reklama

Ademit i ishte caktuar masa e ndalimit prej 48 orëve, por gjatë ditës ai pas një shqetësimi shëndetësor është dërguar në QKUK.

Zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu, ka thënë se pas konsultimit të kirurgut torakal, për shkak të gjendjes shëndetësore, Ademi do të qëndrojë në spital.

“Zyra për Informim ju konfirmon se pas konsultimit të kirurgut torakal është vendosur që për shkak të gjendjes shëndetësore dhe trajtimit të mëtejmë duhet të shtrihet në Klinikën e Kirurgjisë Torakale, pra po vazhdon trajtimi në këtë klinikë”, njoftoi ai për Koha.net.

Ai po dyshohet nga Prokuroria se ka kryer veprat penale “keqpërdorimi i besimit” dhe “shmangie nga tatimi”. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri - afruan 8 yje

Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri - afruan 8 yje

La Liga
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Si ia pagoi Tottenhami taksin Emmanuel Petit për t'u transferuar te Arsenali

Si ia pagoi Tottenhami taksin Emmanuel Petit për t'u transferuar te Arsenali

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori