Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të dashura, e cila ka bërë për vete një publik të tërë me rolin e “Sasës”, në serialin vendor “O sa mirë”.

Me këtë rast ajo ka mbledhur një numër të madh të fansave në rrjetet më të frekuentuara sociale, të cilët e përcjellin vazhdimisht.

Në atë Instagram, ndan fotografi dhe video të ndryshme, ndërsa nuk mungojnë as pëlqimet dhe komentet e ndryshme.

Adriana Matoshi (Foto: Instagram/adrianamatoshi)

Së fundmi, aktorja nga Gjilani i ka hyrë arkivave, gjersa ka sjell disa fotografi atraktive kur ishte më e re.

“Dikur kur isha e vogël”, ka shkruar Matoshi në njërën prej fotove.

Të gjitha lajmet nga Adriana Matoshi Të gjitha lajmet nga Adriana Matoshi

Përveç në serialin e lartpërmendur, Adriana është mjaft e angazhuar edhe në filma e shfaqje teatrale. /Telegrafi/

Adriana Matoshi (Foto: Instagram/adrianamatoshi)

Adriana Matoshi (Foto: Instagram/adrianamatoshi)

Adriana Matoshi (Foto: Instagram/adrianamatoshi)