0Shares

Këto ditë nuk mund të futeni në Instagram pa parë disa selfie. Por duke marrë parasysh motin e nxehtë të stinës së verës, selfiet e rregullta janë duke u zëvendësuar me ‘belfie’ falë bikineve dhe motit të nxehtë.

Belfie është kombinim i vitheve dhe selfie-s, dhe nuk është ndonjë sekret se përse rrjetet sociale janë të fiksuar pas këtij trendi.

Ky trend kishte fituar popullaritet sepse yjet si Rihanna, jennifer Lopez, dhe motrat Kardashian kishin filluar ta aplikonin këtë trend – pra t’i fotografonin vithet gjatë pushimeve të ndryshme.

Prandaj, më poshtë i gjeni disa nga postimet më seksi të belfie-ve, e të cilat do t’ju nxisin ta vizitoni pishinën sa më parë. /Telegrafi/

What a good angle does for you 💁🏽 – @zerogravitydubai @jadelimitlesstraining @ellabrooks_

A post shared by Caitlin Silcox ✨👙🏆 (@caitlinfitnesssilcox) on Jul 5, 2017 at 5:09am PDT

#underwaterbelfie #belfie #belfies #swimmingpool #bikini #ass #fun #calzadonia ♥️

A post shared by Julie van den Eynde (@de_jull) on Jul 13, 2017 at 3:47am PDT

RED WHITE & BOOTY 💙❤️🇺🇸.@tater_tot_kitty @jennamarie018 @d_emarie

A post shared by Courtneyl04❤️ (@courtneyl04) on Jul 4, 2017 at 8:16pm PDT

Fiji 😍 tag someone you would go here with ! Follow @theluxpub for more!

A post shared by Exclusive | Luxury | Lifestyle (@theluxpub) on Mar 12, 2017 at 12:15pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)