LAJMI I FUNDIT:

‘Zonja serbe’ që del e kërcen gjatë natës, ‘horrori’ që po i fut frikën përdoruesve në TikTok

‘Zonja serbe’ që del e kërcen gjatë natës, ‘horrori’ që po i fut frikën përdoruesve në TikTok

TikTok-u mund të jetë shtëpia e trendëve të panumërta të kërcimit, por një e fundit është larg asaj që keni parë deri më tani.

Reklama

Përdoruesit në këtë rrjet social tani kanë mbetur gojë-hapur me një grua që e quajnë si ‘zonja serbe’ që kërcen në rrugë gjatë natës, transmeton Telegrafi.

Videoja ka pushtuar platformën e mediave sociale.

Por derisa disa shikues duken të vendosur për ta zgjidhur misterin se kush është, të tjerët thjesht po kënaqen me çudinë.

@aatec13 be careful guys #serbia #dancingladyserbia #horror #zvezdara ♬ Creepy and simple horror background music(1070744) – howlingindicator

Videoja është publikuar në muajin shkurt nga një llogari e quajtur @aatc13.

Ata i dhanë një mbishkrim “kujdes djema”, duke bashkangjitur edhe hashtagët “#dancingladyserbia” dhe “#horror”. Pamjet si duket u kapën nga dritarja përballë një rruge banimi.

@soymiulerxelninja #fyp #foryou #fyppppppppppppppppppppppp #parati #dancingladyserbia #wakawaka #shakira #meme #humor #serbia ♬ Waka Waka (This Time for Africa) [The Official 2010 FIFA World Cup (TM) Song] (Single) – Shakira

Videoja e tyre është parë më shumë se 77.4 milionë herë dhe ka grumbulluar më shumë se 6.4 milionë pëlqime dhe 150,000 komente. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Fun
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Kalo në kategori