LAJMI I FUNDIT:

Zgjidhje për çdo Chef! Bashkohuni në Panairin Horeca, më 26-28 Prill 2024!

Zgjidhje për çdo Chef! Bashkohuni në Panairin Horeca, më 26-28 Prill 2024!

Për të gjithë profesionistët, pronarët, menaxherat dhe kuzhinierat e restoranteve, më datë 26-28 Prill 2024 organizohet Panairi Horeca, një mundësi e jashtëzakonshme për çdo Chef!

Panairi Horeca ka të bëjë me të qëndruarit një hap përpara me teknologjinë më të fundit në sektorin Horeca. Nga pajisjet moderne të kuzhinës deri te përbërësit artizanal, kompanitë tona vendore dhe ndërkombëtare plotësojnë nevojat tuaja. Nga 50 brendet botërore ata kanë gjithçka që ju nevojitet për ta bërë procesin tuaj të gatimit të lehtë dhe për ta çuar biznesin tuaj në nicel tjetër.

Përgatituni të mahniteni nga demonstrimet e 60 kuzhinierëve ndërkombëtarë dhe vendorë. Gjithashtu do të keni mundësi të fitoni njohuri të vlefshme dhe këshilla praktike për të përmirësuar teknikat tuaja të gatimit me ndihmën e pajisjeve të tyre profesionale. Është si një kurs në përsosmërinë e kuzhinës!

Panairi Horeca është vendi i përsosur për të krijuar partneritete të reja dhe për të shkëmbyer ide me 100 kompanitë pjesëmarrëse. Imagjinoni mundësitë e pafundme që mund të vijnë nga lidhja me individë me të njëjtin mendim që ndajnë pasionin tuaj për artet e kuzhinës. Është një recetë për sukses!

Andaj, mos e humbisni këtë eksperiencë të paharrueshme në Panairin Horeca 2024, organizuar nga Frigo Deluxe.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Agro Trade hap showroom-in e ri të pijeve - mysafirë special presidenti i Coca-Colas dhe Ujit Tepelena

Agro Trade hap showroom-in e ri të pijeve - mysafirë special presidenti i Coca-Colas dhe Ujit Tepelena

Elfije Boletini
Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Perfetta Pashteta
Lansohet BrainHero: Platforma AI që zhvillon kreativitetin e fëmijëve

Lansohet BrainHero: Platforma AI që zhvillon kreativitetin e fëmijëve

BrainHero.ai
Ministria e Financave: Dikush po tenton t’i mashtrojë pensionistët, me premtime për përfitime monetare

Ministria e Financave: Dikush po tenton t’i mashtrojë pensionistët, me premtime për përfitime monetare

Ekonomi

"Holiday In Resort 2", Shëngjin - Investimi më i zgjuar që do të bëni

Edil Project
Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi
Kalo në kategori