LAJMI I FUNDIT:

Zgjidheni problemin me aromën e kanakarit shtëpiak: Është aq e thjeshtë – përbërësit i keni në shtëpi!

Zgjidheni problemin me aromën e kanakarit shtëpiak: Është aq e thjeshtë – përbërësit i keni në shtëpi!
Reklama

Ju nevojitet vetëm një gjë…

Nëse jeni pronar i ndonjë kanakari, posaçërisht nëse është fjala për ndonjë racë të madhe qensh, me siguri jeni ballafaquar me komentet që banesa megjithatë ka aromën e tyre, transmeton Telegrafi.


Derisa për ju me siguri tashmë ajo aromë është e natyrshme me të cilën jeni mësuar, kjo assesi nuk do të thotë që do të duhej të mos bëni diçka rreth kësaj çështjeje, në mënyrë që ta eliminoni atë aromë.

Fatmirësisht, zgjidhjen ndoshta e keni në kuzhinë, por edhe nuk ju kushton shumë.

Duhet të veproni kështu:

Vendoseni një enë me uthull në pjesën në të cilën është më se e nevojshme dhe lëreni aty të qëndrojë.

Uthulla do të fillojë të thithë atë aromë të çuditshme pas vetëm pak orësh.

Nëse nuk keni disa dhoma, enën mund ta lini në secilën dhomë, nëpër gjithë shtëpinë.

Bëhuni kreativë dhe fshihni enën pas kornizave të pikturave dhe gjërave të tjera në shtëpinë tuaj. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Tri shenjat e horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund të vitit

Tri shenjat e horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund të vitit

Astrologji
Testi i pjekurisë mendore: E shihni fillimisht ujkun apo qengjin?

Testi i pjekurisë mendore: E shihni fillimisht ujkun apo qengjin?

Stil
Duke përdorur këta përbërës natyralë, bimët në shtëpinë tuaj do të rriten më shpejt

Duke përdorur këta përbërës natyralë, bimët në shtëpinë tuaj do të rriten më shpejt

Lule
Dëshironi të zgjoheni të freskët dhe të pushuar? Bëni vata detoksikimi që do t'ju rigjenerojnë

Dëshironi të zgjoheni të freskët dhe të pushuar? Bëni vata detoksikimi që do t'ju rigjenerojnë

Lifestyle
Bima e shtëpisë që mirëmbahet më lehtë: Ujitet një herë në dhjetë ditë dhe mund të zgjasë me dekada

Bima e shtëpisë që mirëmbahet më lehtë: Ujitet një herë në dhjetë ditë dhe mund të zgjasë me dekada

Lule
Hëna e plotë te Binjakët: Zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Hëna e plotë te Binjakët: Zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Astrologji
Kalo në kategori