Billy Symons po rrëshqiste me dërrasën e sërfit në bregun e një plazhi në Queensland të Australisë, kur u rrëzua nga frika prej një gjarpri.

Fëmija pesëvjeçar, u rrotullua dhe po mundohej të ikte, prej reptilit që nuk ishte më i gjatë se një metër, transmeton Telegrafi.

Pas këtij momenti, në sfond dëgjohet duke bërtitur edhe nëna e vogëlushit, e cila po zinte një kënd sa më të mirë për ta filmuar.

Meqenëse gjithçka përfundoi në rregull dhe nuk është shkaktuar ndonjë sulm, ajo e postoi videon për ta ndarë këtë moment me të gjithë. /Telegrafi/