LAJMI I FUNDIT:

Vogëlushi nuk ndalonte së qeshur, derisa bashkë me babain i binin baterive (Video)

Vogëlushi nuk ndalonte së qeshur, derisa bashkë me babain i binin baterive (Video)

Steven Bentham e ka ulur në prehër të birin Stevie, për t’i rënë baterive lodër, në shtëpinë e tyre në Teksas të Shteteve të Bashkuara.

Reklama

Që prej momentit kur i kapën shkopinjtë, vogëlushi nisi të qeshte dhe nuk ndalonte, teksa babai i tij luante rolin e një ylli të muzikës, transmeton Telegrafi.

“Mund të bëhet ndonjë baterist i aftë, megjithëse tani është i vogël dhe po qeshë” ka shkruar një komentues.

Veprimi tij është pëlqyer së shumti, ndërsa babain e fëmijës e përgëzun për aftësitë mjaft të mira në këto instrumente. /Telegrafi/