0Shares

Për ne sot është ditë e veçantë, Dormeo ka mbushur 15 vite dhe dëshirojmë të ju bëjmë edhe klientëve tanë një surprizë të ëmbël.

Në këtë 15 vjetor të Dormeos, vetëm në 15 korrik ju dhurojmë zbritje prej -15% deri në 60% në të gjithë produktet Dormeo. Ofertat vlejnë vetëm në 15 Korrik!

Kompleto dhomën tuaj të gjumit duke zgjedhur cilin do dyshek Dormeo tani më -15 për qind zbritje apo nëse jeni në kërkim të një jastëku anatomik vetëm sot do të keni mundësi të blini jastëkun Eucalyptus më vetëm 12,95  euro poashtu nëse dëshironi të porositni shtresë dysheku Eucalyptus ju vetëm sot mund të blini atë më -30 për qind zbritje.

Zgjidhni nga produkte, si:

• Shtresa Dormëo Renew Eucalyptus, 30% më lirë –vetëm prej 62, 93 €!

• Jastëku Anatomik Dormeo Renew Eucalyptus, 50% me lirë, vetëm 14,95 €.

• Seti i Çarcafeve Blossom, 25% më lirë. Vetëm 29,92 €

• Jorgani Eucalyptus, 60% më lirë – vetëm prej 23,96 €

• Jastëku Memosan Molded Cool – me zbritje 30%. Vetëm 41,93 €

Batanija silky touch 3 në1 – 40% zbritje – vetëm 29,94 €

• Jorgani bamboo – 40% më lirë, vetëm prej 41,94 €

• Jastëku 2 ne 1 – 50% më lirë. Jo 39,90 €. Vetëm per 19,95 €

• Jorgani Aloe Vera 60% më lirë. Vetëm prej 19,96 €

• Pastruesi i ajrit dhe aromatizuesi – me zbritje 50%. Vetëm 37,45 €

• Mbështjellësi për dyshek 30% me lirë, vetëm prej 20,93 €

Shijo te gjitha ofertat duke klikuar KËTU.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)