Edhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare gjatë kësaj sezone verore.

Kësaj radhe një ndër çiftet më të dashura kanë sjell video projektin më të ri para fansave dhe publikut të tyre.

Bëhet fjalë për dyshen Venera Lumani si dhe Lind Islamin, të cilët funksionojnë si është më së miri edhe në muzikë.

“M’flen në shpirt”, titullohet kënga më e re e këngëtareve, të vilën e kanë shoqëruar edhe me një video tejet interesante.

Theksojmë se tekstin e kanë shkruar dyshja bashkë kurse kompozimin e ka bërë Lind Islami.

Ndryshe, Lindi dhe Venera pritet që shumë shpejt që lidhjen e tyre ta kurorëzojnë edhe me martesë. /Telegrafi/