LAJMI I FUNDIT:

Vedat Bajrami refuzon të marrë pjesë në Post Big Brother VIP Kosova pas finales

Vedat Bajrami refuzon të marrë pjesë në Post Big Brother VIP Kosova pas finales

Sonte (e hënë) po mbahet Post Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Shumë prej konkurrentëve të këtij edicioni, përfshirë katër prej finalistëve janë prezent për të diskutuar për ngjarjet dhe dinamikat e zhvilluara për 103 ditë qëndrimi në shtëpinë më të famshme në vend.

Megjithatë, konkurrenti i cili rezultoi i dyti në finalen e madhe, humoristi Vedat Bajrami, nuk po merr pjesë në këtë diskutim.

Stresi dhe Xhuli bashkë me banorët e eliminuar në Post Big Brother VIP Kosova (Foto: Klan Kosova/YouTube)

Prezantuesja e Post Big Brother VIP Kosova, Elita Rudi, lajmëroi shikuesit se Vedati e ka refuzuar ftesën për të qenë pjesë e spektaklit.

Tashmë ka një favorit të madh për të fituar BBVK? Sondazhi i Telegrafit tregon në mënyrë te detajuar se sa janë të preferuar banorët
Lexo po ashtu Tashmë ka një favorit të madh për të fituar BBVK? Sondazhi i Telegrafit tregon në mënyrë te detajuar se sa janë të preferuar banorët

Mesa duket, Vedati ka ngelur hatërmbetur pas mbarimit të finales, pasii njëjti ishte i vetmi që nuk u prononcua për media, kur ‘Prive’ intervistoi finalistët pas mbarimit të finales së madhe.

Fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova u shpall reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori