LAJMI I FUNDIT:

Veç DETI po na mungon! 

Veç DETI po na mungon! 

Në këto ditë të nxehta, shuuumë të nxehta, veç deti mundet me na kry punë… E kur është fjala të pajisjet e domosdoshme që ju duhen për DETI, të gjitha ama të gjitha, ju presin ÇDO DITË LIRË në Viva Fresh Store.

Bikini për plazh nga më të bukurat…Të gjitha llojet e kapelave, çantave dhe bluzave për çdo stil… Syza, shorce, boroleta, peshqira, pajisje të notit për fëmijë dhe të rritur! Dyshekë dhe frigo plazhi, lodra dhe shumë lodra për fëmijë… BAZENA me dimensione dhe modele të ndryshme, si dhe shumë e shumë pajisje të tjera për plazh i gjeni ÇDO DITË LIRË në të gjitha pikat e Viva Fresh Store.

Viva Fresh Store

Përfito me tepër!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Elegancë dhe bukuri e papërshkrueshme në secilën stoli me diamant të Altinbas

Elegancë dhe bukuri e papërshkrueshme në secilën stoli me diamant të Altinbas

Altinbas Kosova
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Kalo në kategori