LAJMI I FUNDIT:

Ushtari ukrainas bën xhiron me vallëzimin e tij të veçantë

Ushtari ukrainas bën xhiron me vallëzimin e tij të veçantë

Se ushtarët ukrainas dinë të kërcejnë është dëshmuar tashmë disa herë gjatë këtij viti me video të shumta të cilat janë shpërndarë gjithandej.

Reklama

Së fundmi një tjetër video që u shpërnda në Twitter tregon një ushtar ukrainas i cili fitoi vëmendjen me lëvizjet e tij të veçanta prej një kërcimtari, transmeton Telegrafi.

Videoja fillimisht besohet të jetë shpërndarë në një llogari në TikTok @pozuvniu_krava.

Në sfondin e videos dëgjohet një këngë shumë e njohur e artistit Akon, Right Now (Na, Na, Na).

Ndonëse kohë lufte ushtari ukrainas nuk hezitoi të shprehte talentin e tij. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Fun
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Fun
Kalo në kategori