LAJMI I FUNDIT:

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Pavarësisht se po zhvillohen luftime të ashpra në çdo cep të territorit të Ukrainës, një ushtar i këtij vendi nuk e kishte harruar ditëlindjen e të birit dhe kishte gjetur pak kohë të lirë që t’i bëjë një befasi.

Reklama

Ai u pa me dhurata në duar duke shkuar drejt shtëpisë së tij, por që të birin e takoi në mes të rrugës i cili u gëzua pa masë nga kjo vizitë e paparalajmëruar, transmeton Telegrafi.

Ky moment plot shfaqet në një video amatore, ku vogëlushi vazhdon ta thërrasë babanë me zë të lartë, nga gëzimi që e kishte vizituar dhe nuk e kishte harruar ditëlindjen e tij.

Një tjetër sulm me dron në Rusi, kësaj radhe cak ishte një rafineri e naftës
Lexo po ashtu Një tjetër sulm me dron në Rusi, kësaj radhe cak ishte një rafineri e naftës

Kujtojmë që ukrainasit po vazhdojnë me çdo kusht të mbrojnë vendin e tyre nga agresori rus, i cili 15 muaj më parë filloi pushtimin e Ukrainës.

Ndërkaq sulmet ajrore të Kremlinit janë intensifikuar së fundmi mbi kryeqytetin e Ukrainës – Kiev, ku si pasojë ka patur civilë të vrarë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Kalo në kategori