LAJMI I FUNDIT:

U përjashtua nga ekipi i volejbollit për shkak të fotografive provokuese, por Kayla Simmons gjeti një profesion fitimprurës

U përjashtua nga ekipi i volejbollit për shkak të fotografive provokuese, por Kayla Simmons gjeti një profesion fitimprurës
(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

Dikur një volejbolliste premtuese, Kayla Simmons vendosi të hiqte dorë nga karriera e saj sportive në mënyrë që të ndiqte një punë që i sjell të ardhura shumë më të larta.

Reklama

26-vjeçarja, e cila konsiderohej si sportistja me gjoksin më të bujshëm në Amerikë, e kuptoi se kishte sukses kur shpërndante fotografi provokuese në Instagram, ndaj mori një ftesë nga Playboy dhe tani punon për revistën e famshme.

Bukuroshja amerikane ishte përjashtuar edhe nga ekipi i kolegjit, pikërisht për shkak të fotografive lakuriqe.

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

“Ata thoshin se fotografitë që i publikoj, janë të papërshtatshme. Më kërkuan që ta fshija llogarinë time në rrjetet sociale”, ka deklaruar Kayla dhe pranoi se nuk donte ta bënte këtë.

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

“Incidenti në kolegj më dha disa mësime të vlefshme. Më është hequr e drejta për të luajtur sportin tim të preferuar. Pikërisht atëherë kuptova se nuk duhet t’i lini njerëzit e tjerë të ndikojnë në mënyrën se si duhet të ndiheni”, ka theksuar Simmons. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori