LAJMI I FUNDIT:

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Një grua është parë duke hedhur 5 mijë funte (para të thata) mbi kokën e një burrë në aeroport, pasi dyshja janë nxjerrë nga aeroplani kur gruaja refuzoi të paguaj për një ulëse në “business class”.

Partneri i saj filloi të shfaqte agresivitet tek pasagjerët e tjerë, sa që u detyruan të ndërhyjnë për ta ndaluar hovin e tij, transmeton Telegrafi.


Gjithçka ndodhi pas fluturimit pesë orë e gjysmë nga Heathrow i Londrës në Bangkok, kur dysha “toksike” filluan të grinden duke detyruan pilotin të ndryshojë kurse dhe të aterrojë në Vienna me qëllim që të nxirren jashtë.

Ata janë nxjerrë nga aeroporti i Vjenës, ku gruaja shihet duke hedhur para mbi kokën e partnerit të saj. E kur e pa se erërat e forta po i humbnin u kthye burri për t’i marrë.

Sipas mediave britanike, bëhet fjalë për 5 mijë funte, të cilat i hodhi mbi kokën e partnerit me të cilin u grind. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Interesante
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Kalo në kategori