LAJMI I FUNDIT:

Tri vajza me mini-funde sulmojnë dhe rrahin brutalisht turistin britanik në rrugët e kryeqytetit të Kolumbisë – ia vjedhin telefonin

Tri vajza me mini-funde sulmojnë dhe rrahin brutalisht turistin britanik në rrugët e kryeqytetit të Kolumbisë – ia vjedhin telefonin

Ky është momenti kur tri vajza me mini-funde që janë pjesë e një grupi kriminal, sulmojnë turistin britanik në rrugët e kryeqytetit të Kolumbisë, duke tentuar me çdo kusht t’i vjedhin telefonin.

Reklama

Sulmi i tmerrshëm ndodhë në zemër të qytetit në prezencë të shumë kalimtarëve, që thjesht vetëm vështronin dhe nuk ndërhynin për ta shpëtuar turistin, transmeton Telegrafi.

Atij fillimisht i afrohen dy vajza me mini-funde duke tentuar ta joshin, por kur e kuptojnë se nuk po kanë sukses – u bashkohet edhe vajza e tretë dhe fillojnë ta godasin pamëshirshëm.

Ato madje e tërheqin zvarrë nëpër rrugë, dhe krejt në fund arrijnë t’ia marrin telefonin dhe disa gjësende me vlerë.

Lidhur me këtë sulm nuk raportohet se është arrestuar ndonjëra prej tyre, kurse turistët në Kolumbi shpesh janë cak i sulmeve dhe vjedhjeve. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Vrasësi refuzon të provojë metodën e re të dënimit me vdekje në SHBA

Vrasësi refuzon të provojë metodën e re të dënimit me vdekje në SHBA

Amerika
Jep dorëheqje kryetari i parlamentit kanadez pasi lavdëroi publikisht nazistët para syve të Zelenskyt

Jep dorëheqje kryetari i parlamentit kanadez pasi lavdëroi publikisht nazistët para syve të Zelenskyt

Evropa
Për herë të parë në histori të SHBA-së, një president i bashkohet protestës së punëtorëve

Për herë të parë në histori të SHBA-së, një president i bashkohet protestës së punëtorëve

Amerika
Gjykata e New Yorkut: Donald Trump kreu mashtrime gjersa ndërtoi perandorinë e pasurive të paluajtshme

Gjykata e New Yorkut: Donald Trump kreu mashtrime gjersa ndërtoi perandorinë e pasurive të paluajtshme

Amerika
Droni ukrainas sulmon fshatrat ruse, mbesin pa energji elektrike

Droni ukrainas sulmon fshatrat ruse, mbesin pa energji elektrike

Evropa
Rrahje masive mes kamarierëve dhe klientëve të një restoranti në Venecia

Rrahje masive mes kamarierëve dhe klientëve të një restoranti në Venecia

Evropa
Kalo në kategori