LAJMI I FUNDIT:

Tri shenja horoskopi të cilat kurrë nuk e tregojnë fytyrën e vërtetë!

Tri shenja horoskopi të cilat kurrë nuk e tregojnë fytyrën e vërtetë!

Ata kanë dy fytyra që i shfaqin në varësi të situatës

Reklama

Lehtë mund t’ju mashtrojnë, edhe pse në të vërtetë nuk dëshirojnë t’ju bëjnë keq. Ata kurrë nuk e tregojnë fytyrën e vërtetë!

Pa marrë parasysh që jeni me ta në lidhje dashurie apo në lidhje miqësore nuk dini se çfarë ata vërtet mendojnë.

Ata janë tinëzarë, nuk jua dëshirojnë të keqen, thjesht një pjesëz të vetes nuk e shfaqin. I kanë dy fytyra të cilat i shfaqin varësisht nga situata, transmeton Telegrafi.

Peshqit

Peshqit janë në vend të parë. Ata dashurojnë, janë empatikë, por janë një shenjë e dyfishtë dhe si të tillë kanë dy anë të personalitetit të tyre. Njëri personalitet është kur çdo gjë është në rregull. Atëherë japin maksimumin. Por kur diçka fillon të shkojë në drejtim të kundërt, ata kanë planin e tyre rezervë, domethënë “personalitetin”.

Binjakët

Dy shenja në një. Dy nënqiraxhinj që jetojnë bashkë. Gjithmonë komunikojnë, njëri mendon një gjë, tjetri një gjë tjetër. Personi para tyre kurrë nuk është i sigurt se çfarë vërtet mendon kjo shenjë. Komunikimin e kanë të patëmetë, por edhe joshin lehtësisht me fjalë. Ata thurin vetë rrjetën e merimangës dhe kur bie në të nuk ka ndihmë.

Gaforrja

Si edhe Peshqit, esencë dashurie dhe mirësie, viktimizim. Çdo gjë jep në secilën marrëdhënie. Por, kur ndien edhe rrezikun më të vogël, atëherë kafshon me pincat e saj. Godet tinëz kur nuk e prisni. Nuk mund t’i afrohesh sepse atëherë blinda e tyre është më e vështirë dhe kafshimi është më i dhimbshëm. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Arsyeja e çuditshme pse duhet të vendosni letër alumini pas ruterit të internetit

Arsyeja e çuditshme pse duhet të vendosni letër alumini pas ruterit të internetit

Bëje vet
Një udhëzues për të djegur kalori pa stërvitje dhe palestër

Një udhëzues për të djegur kalori pa stërvitje dhe palestër

Stil
Femrat që e kanë të vështirë të mbajnë lidhje dashurie janë të lindura në tri shenja të horoskopit

Femrat që e kanë të vështirë të mbajnë lidhje dashurie janë të lindura në tri shenja të horoskopit

Astrologji
Testi i IQ-së që duhet të kalojë çdo agjent i FBI-së: Marrin të njëjtat pilula, viktima gjithmonë vdes, jo vrasësi - Si?

Testi i IQ-së që duhet të kalojë çdo agjent i FBI-së: Marrin të njëjtat pilula, viktima gjithmonë vdes, jo vrasësi - Si?

Stil
Si t’i lani jastëkët në rrobalarëse pa e humbur formën e tyre?

Si t’i lani jastëkët në rrobalarëse pa e humbur formën e tyre?

Bëje vet
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Kalo në kategori