LAJMI I FUNDIT:

Tetë lojtarë të Kombëtares së Meksikës, festojnë me alkool dhe 30 prostituta pak para Kampionatit Botëror

Tetë lojtarë të Kombëtares së Meksikës, festojnë me alkool dhe 30 prostituta pak para Kampionatit Botëror

Një festë me seks dhe alkool. Kjo ishte mbrëmja e tetë lojtarëve të Kombëtares së Meksikës, të cilët festuar deri në orët e vona.

Reklama

Ky është skandali ka ndezur Meksikën vetëm disa ditë para fillimit të Kampionatit Botërorit.

Sipas TV Notas, që thirret në një burim brenda kombëtares, lojtarët kanë festuar pas ndeshjes me Skocinë që e fituan 1-0.

Pas ndeshjes lojtarët kanë organizuar një festë private në kryeqytet, ku kanë konsumuar pa masë alkool nën shoqërinë e 30 prostitutave të rangut të lartë.

“Ata festuan me muzikë dhe alkool. Femrat vetëm vinin dhe shkonin nga shtëpia ku ishin”, tregon burimi.

Festa mësohet se ka zgjatur deri në mëngjes, ku po festonin tetë lojtarët e Meksikës.

Lojtarët që morën pjesë në këtë festë janë Guillermo Ochoa, Carlos Salcedo, Hector Herrera, Jesus Gallardo, Giovani e Jonathan Dos Santos, Raul Jimenez dhe Marco Fabian.

Meksika është e grumbulluar për Kampionatin Botëror dhe pret që të luajë nj miqësore me Danimarkën më 9 qershor.

Meksika do të debutojë në Rusi 2018 kundër Gjermanisë më 17 qershor. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Ilkay Gundogan 'pajtohet me një marrëveshje trevjeçare' për t'u larguar nga Man City

Ilkay Gundogan 'pajtohet me një marrëveshje trevjeçare' për t'u larguar nga Man City

Ndërkombëtare
Më në fund zgjidhet debati për 'GOAT', tashmë ka një fitues të qartë

Më në fund zgjidhet debati për 'GOAT', tashmë ka një fitues të qartë

Ndërkombëtare
Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Bundesliga
De Bruyne zbulon se çfarë i duhet Man Cityt kundër Interit në finalen e Ligës së Kampionëve

De Bruyne zbulon se çfarë i duhet Man Cityt kundër Interit në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Atletico Madridi dëshiron rinovimin e kontratave me katër yjet e ekipit, por u kërkon të ulin pagat

Atletico Madridi dëshiron rinovimin e kontratave me katër yjet e ekipit, por u kërkon të ulin pagat

La Liga
Zyrtare: Konrad Laimer, lojtar i ri i Bayern Munichut

Zyrtare: Konrad Laimer, lojtar i ri i Bayern Munichut

Bundesliga
Kalo në kategori