Tessa Thompson ka shfaqur figurën e saj me një fustan me ngjyrë gjarpëri ndërsa mbërriti në setin e filmit Jimmy Kimmel Live në Los Angeles të mërkurën.

Reklama

38-vjeçarja mahniti në kombinimin dramatik pa rripa, i cili shfaqte pjesë interesante në pjesën e pasme.

Kombinimi i saj teatror përfshinte një dekolte të zhytur e cila ngrihej në një bust me kënd të mprehtë.

Ylli i “Thor” vendosi disa syze dielli të çuditshme për të përmirësuar pamjen, duke bashkuar veshjen e saj me një çantë të thjeshtë shale të bardhë.

Rita Ora dhe Taika shmangën në Met Gala Tessa Thompsonin, me të cilën u fotografuan në puthjen e famshme trepalëshe Rita Ora dhe Taika shmangën në Met Gala Tessa Thompsonin, me të cilën u fotografuan në puthjen e famshme trepalëshe

Ajo kishte veshur disa taka të thjeshta të zeza, duke i stiluar flokët e saj të gështenjës në dy topuze të lëmuara nga pas.

Reklama

Tessa zgjodhi një grim të thjeshtë ndërsa kishte një buzëkuq ngjyrë vjollce.

Reklama

Bukuroshja u pa edhe me një veshje të dytë në set, e veshur me një fund intrigues të prerë në formë si një palë xhinse. /Telegrafi/