LAJMI I FUNDIT:

Televizori ‘i palosshëm’ OLED R i LG kushton deri në 100,000 dollarë

Televizori ‘i palosshëm’ OLED R i LG kushton deri në 100,000 dollarë

Televizori inovativ OLED R i LG kushton 100,000 dollarë, të paktën në tregun amerikan.

Reklama

Ai është një TV 4 inç 65 inç që mund të shikohet nga kënde të ndryshme.

Ekrani mund të ulet, dhe megjithëse i mungon shkëlqimi si kompletet e fundit G1 të LG, ai përsëri mund të shfaqë përmbajtje lojërash në rezolucion 4K (shpejtësia e rifreskimit 120Hz).

LG duket se po ka shumë sukses në këtë drejtim.

Kjo kompani ka pasur edhe disa TV tjerë dhe ka pasur mjaft shitje të tyre, por ky i fundit pritet të ketë mjaft shitje. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Franca miraton përditësimin e softuerit të Apple për iPhone 12 pas shqetësimeve mbi rrezatimin e lartë

Franca miraton përditësimin e softuerit të Apple për iPhone 12 pas shqetësimeve mbi rrezatimin e lartë

Teknologji
Meta prezanton produkte të reja me Inteligjencë Artificiale përfshirë asistenin Meta AI, me të cilin mund të ndërveproni me të sikurse me një person

Meta prezanton produkte të reja me Inteligjencë Artificiale përfshirë asistenin Meta AI, me të cilin mund të ndërveproni me të sikurse me një person

Teknologji
Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Teknologji
Artistët kinezë bojkotojnë një platformë të madhe të rrjeteve sociale shkaku imazheve të krijuara nga Inteligjenca Artificiale

Artistët kinezë bojkotojnë një platformë të madhe të rrjeteve sociale shkaku imazheve të krijuara nga Inteligjenca Artificiale

Teknologji
Asistenti i ri i inteligjencës artificiale të Meta-s është trajnuar në postimet publike në Facebook dhe Instagram

Asistenti i ri i inteligjencës artificiale të Meta-s është trajnuar në postimet publike në Facebook dhe Instagram

Teknologji
Richard Mille sjell orë të reja, raportohet se kushtojnë 194 mijë euro

Richard Mille sjell orë të reja, raportohet se kushtojnë 194 mijë euro

Teknologji
Kalo në kategori