LAJMI I FUNDIT:

Telekomanda dhe ekrani televiziv i një gjysheje është bërë hit në rrjetet sociale

Telekomanda dhe ekrani televiziv i një gjysheje është bërë hit në rrjetet sociale

Nipi shpërtheu në të qeshura kur pa telekomandën që kishte gjyshja e tij.

Një zonjë e moshuar ia lehtësoi jetën e përditshme, duke mbuluar të gjithë butonat e telekomandës që nuk i vlejnë aspak.

Zgjidhja e saj është në të vërtetë gjeniale. /Telegrafi/