LAJMI I FUNDIT:

‘Telegrafi Jobs’ me mbi 600 pozita të reja pune – prijnë ndërtimtaria, teknologjia informative dhe prodhimtaria

‘Telegrafi Jobs’ me mbi 600 pozita të reja pune – prijnë ndërtimtaria, teknologjia informative dhe prodhimtaria

Telegrafi Jobs” si platforma më e popullarizuar në tregun e punës në Kosovë vazhdon të kontribuoj në promovimin e vendeve të reja të punës.

Reklama

Aktualisht në këtë platformë, janë aktive 180 shpallje për punë me mbi 600 pozita të lira.

Ndër kategoritë me më shumti pozita të hapura prijnë ndërtimtaria, teknologjia informative dhe prodhimtaria.

shitje janë të hapura 143 vende të lira pune, pasuar nga ndërtimtaria me 96, call center me 74, teknologji informative me 68, shërbime të klientëve me 58, prodhimtari me 44, hoteleri e turizëm me 25 dhe arkitekturë e dizajn me 22 pozita.

Punëkërkuesit mund ta hapin një llogari duke krijuar CV në formatin e “Telegrafi Jobs” dhe të aplikojnë në këto pozita.

Edhe bizneset që kërkojnë punëtorë, gjithashtu mund të hapin llogaritë e tyre në “Telegrafi Jobs” që t’i publikojnë pozitat e lira.

Po ashtu, konkurset mund t’i gjeni edhe në faqen e “Telegrafi Jobs” në Facebook. /Telegrafi/


Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Kalo në kategori