LAJMI I FUNDIT:

Telefoni i mençur e ndihmoi ta kuptojë se partneri po e tradhton me tjera

Telefoni i mençur e ndihmoi ta kuptojë se partneri po e tradhton me tjera

Një prej momenteve më të vështira të njeriut, është kur e kupton se partneri e tradhton me dikë tjetër.

Reklama

Një rast të tillë e ka ndarë me ndjekësit e saj një grua, e cila pranoi se ishte pikërisht ora e mençur që e ndihmoi të zbulojë se partneri i saj nuk ishte aq besnik siç kishte menduar ajo, transmeton Telegrafi.

Gjithçka filloi kur një ditë ajo vendosi t’i bëjë një “kontroll” orës së tij të mençur, ku hasi në disa mesazhe “të nxehta”.

Ajo gjeti mesazhe të ndryshme nga gra të ndryshme – ku i tregonin partnerit të saj se do të dëshironin të ishin tani në shtrat me të.

Madje mësoi se ai kishte shkuar shumë herë me prostituta, pasi hasi edhe në disa video në llogarinë e tij në kompjuter.

E ajo çfarë e irritoi më së shumti ishte mesazhi, ku partneri i saj kishte pyetur një gra se sa kërkon që të kalojë një natë me të. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Fun
Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Interesante
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Kalo në kategori