LAJMI I FUNDIT:

Të gjithë i duan crossoverët e Dacias – mezi kanë pritur ofertën e tillë, mos e lësho rastin as ti!

Të gjithë i duan crossoverët e Dacias – mezi kanë pritur ofertën e tillë, mos e lësho rastin as ti!
2017 - Nouveau Dacia DUSTER

Crosoverët e Dacias tashmë kanë pushtuar rrugët e vendit tonë pasi është pritur shumë mirë oferta e re nga Auto Mita.

Reklama

Oferta e Auto Mitas ishte e parrezistueshme, të gjithë tashmë me këtë ofertë janë dashuruar edhe me veturën Dacia Sandero Stepway.

Për vetëm 10,990 euro apo 108 euro/muaj kjo Dacia Sandero Stepway e magjishme është bërë e atyre që mezi pritën ofertën nga Auto Mita.

Dacia është brendi me crossoverët më të shitur në vendin tonë, e këtu lider është Dacia Duster i ri.

Vetura e cila flet shqip dhe ka një varg të përparësive teknologjike vjen për vetëm 147 euro në muaj apo 14, 900 euro në total.

Crosoverët e Dacias janë të pakonurrencë andaj edhe ju mund të bëheni të pakonkurrencë në rrugëtimet e gjata duke i bërë ato të rehatshme dhe të përshtatshme. E njëkohësisht përveq çmimeve speciale ju do fitoni Gratis edhe Servisin e parë, 1 vjet Kasko, 5 vite Garancion, 5 vite asistencë rrugore si dhe 5% interes bankar.

Nxitoni sa më parë duke shfrytëzuar ofertën më të mirë për vetura në vend nga Auto Mita që gjendet me shouroomin e vet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj. /Telegrafi/

Artikull i Sponsoruar

Në trend Auto

Më shumë
Golfi prej 76 mijë eurosh u shit për 8 minuta

Golfi prej 76 mijë eurosh u shit për 8 minuta

Auto
Australia prezanton kamionin e parë

Australia prezanton kamionin e parë "hibrid plug-in" për zjarrfikësit

Auto
Britanikja shpjegon pse ndaloi në një pikë karburanti për ta mbushur Tesla-n e saj, veprimi i saj fitoi vëmendjen edhe të Elon Musk

Britanikja shpjegon pse ndaloi në një pikë karburanti për ta mbushur Tesla-n e saj, veprimi i saj fitoi vëmendjen edhe të Elon Musk

Auto
Ky është Widebody Lamborghini Aventador i modifikuar

Ky është Widebody Lamborghini Aventador i modifikuar

Auto
Stellantis në bisedime me Galloo për një sipërmarrje të përbashkët në ricikilimin e pjesëve dhe materialeve të veturave

Stellantis në bisedime me Galloo për një sipërmarrje të përbashkët në ricikilimin e pjesëve dhe materialeve të veturave

Auto
Vauxhall Astra Electric 2023 i ri do të ketë një çmim fillestar prej më shumë se 46 mijë euro

Vauxhall Astra Electric 2023 i ri do të ketë një çmim fillestar prej më shumë se 46 mijë euro

EVs
Kalo në kategori