0Shares

Edhe sonte në emisionin “Debat D” në RTV Dukagjini, me gazetarin Fidan Rama, po vazhdon cikli i debatave për zgjedhjet e 22 tetorit.

Sonte në këtë debat po përballen kandidatët për kryetar të Komunës së Junikut. Përballë njëri-tjetrit sonte janë: Agron Kuçi nga AAK, Sylë Gaxherri nga Lëvizja Vetëvendosje, Tahir Isufaj nga LDK dhe Fatos Shala nga PDK.

Në sondazhin e përgatitur nga Telegrafi, ju mund të votoni njërin nga kandidatët e lartcekur. /Telegrafi/

Kush mendoni se e fiton debatin për Junikun?