LAJMI I FUNDIT:

Tani mund të qëndroni në një shtëpi pushimi me temë Harry Potter të kompletuar me tobogan të brendshëm

Tani mund të qëndroni në një shtëpi pushimi me temë Harry Potter të kompletuar me tobogan të brendshëm

Dashamirët e Harry Potterit mund të kalojnë natën në një shtëpi pushimi të frymëzuar nga bota e magjisë – e cila vjen me një tobogan të brendshëm.

Hyrja bazohet në tendat në Kupën e Botës Quidditch dhe nga jashtë, duket mjaft jointeresante.


Por sapo të ftuarit të hyjnë brenda pronës, në Asheville, Karolina e Veriut, ata mund të zbresin nga një tobogan dredha-dredha 12 metra të gjatë dhe të zbresin në pronë, e cila është ëndrra e çdo fansi të Harry Potter që bëhet realitet.

Shtëpia e pushimit, e cila quhet Alkimia, është e zbukuruar me drita në formë gërvishtjeje, mantele dhe perde me temë.

Brenda vilës së filmit "House of Gucci" e cila mund të merret me qira
Lexo po ashtu Brenda vilës së filmit "House of Gucci" e cila mund të merret me qira

Prona ka për qëllim familjet dhe ka një krevat për çift dhe një divan-krevat për të fjetur dy të rritur dhe dy fëmijë.

Duke dalë jashtë, të ftuarit mund të shijojnë pamjet e maleve Blue Ridge përpara se të shkojnë në një tendë mbresëlënëse me ndenjëse të cilën ata mund ta përdorin si një zonë pritjeje.

Midis ndërtesës kryesore dhe tendës është një vatër zjarri në natyrë, ku mysafirët mund të pushojnë dhe të shijojnë perëndimin e diellit mbi horizontin malor.

Shtëpia ka pajisje për të gatuar, një banjo me dush, një TV, ajër te kondicionuar dhe një vend parkimi privat.

Një shtëpi e 'ngrirë në kohë' me letër muri, qilima dhe perde të viteve të shtatëdhjeta, është në shitje për rreth 200 mijë euro
Lexo po ashtu Një shtëpi e 'ngrirë në kohë' me letër muri, qilima dhe perde të viteve të shtatëdhjeta, është në shitje për rreth 200 mijë euro

Përdoruesi i Tiktok @hannahsshoes ndau një video të pronës, e cila ka pasur më shumë se 2.3 milion shikime në 24 orë nga njerëz të dëshpëruar për të kaluar natën. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Lifestyle
“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

A e dini se...
Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Këshilla dhe ide
Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Si të udhëtosh
Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

A e dini se...
Test psikologjik: Zgjidhni një pasqyrë dhe zbuloni anët pozitive dhe negative të personalitetit tuaj

Test psikologjik: Zgjidhni një pasqyrë dhe zbuloni anët pozitive dhe negative të personalitetit tuaj

Lifestyle
Kalo në kategori