LAJMI I FUNDIT:

Vrasja në Ferizaj

63 Artikuj

Qëndrim Januzi dënohet me 17 vjet burgim për vrasjen e 30-vjeçarit në Ferizaj

Qëndrim Januzi dënohet me 17 vjet burgim për vrasjen e 30-vjeçarit në Ferizaj

Drejtësi
Varroset 21 vjeçarja, e cila u vra nga ish-bashkëshorti

Varroset 21 vjeçarja, e cila u vra nga ish-bashkëshorti

Kosovë
Krimi në Ferizaj, kërkohet urgjentisht shtimi i sigurisë në Qendrat për Punë Sociale

Krimi në Ferizaj, kërkohet urgjentisht shtimi i sigurisë në Qendrat për Punë Sociale

Sociale
Një muaj paraburgim për të dyshuarin për vrasjen e ish-gruas së tij në Ferizaj

Një muaj paraburgim për të dyshuarin për vrasjen e ish-gruas së tij në Ferizaj

Drejtësi
Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Drejtësi
Çka deklaroi në seancën gjyqësore i dyshuari për vrasjen e ish-bashkëshortes në Ferizaj?

Çka deklaroi në seancën gjyqësore i dyshuari për vrasjen e ish-bashkëshortes në Ferizaj?

Drejtësi
Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, i dyshuari e kishte goditur të ndjerën disa herë në kokë

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, i dyshuari e kishte goditur të ndjerën disa herë në kokë

Drejtësi
I dyshuari për vrasjen e ish-gruas së tij arrin në Gjykatën Themelore në Ferizaj

I dyshuari për vrasjen e ish-gruas së tij arrin në Gjykatën Themelore në Ferizaj

Kosovë
Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosja e vëllait të saj, çfarë dihet deri tani?

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosja e vëllait të saj, çfarë dihet deri tani?

Kosovë
Vrasja e 21-vjeçares, avokatja Gashi-Bytyqi: Kodi Penal thotë se dorasi duhet dënuar me burgim të përjetshëm

Vrasja e 21-vjeçares, avokatja Gashi-Bytyqi: Kodi Penal thotë se dorasi duhet dënuar me burgim të përjetshëm

Drejtësi
Vrasja e 21-vjeçares, Sveçla: Do të kujdesemi në zbardhjen e rrethanave dhe përgjegjësisë së secilit zyrtar

Vrasja e 21-vjeçares, Sveçla: Do të kujdesemi në zbardhjen e rrethanave dhe përgjegjësisë së secilit zyrtar

Kosovë
“Edhe një burrë që vranë një grua”, Osmani: Mjaft më me dënime qesharake

“Edhe një burrë që vranë një grua”, Osmani: Mjaft më me dënime qesharake

Kosovë
OSBE dënon vrasjen e 21-vjeçares: Duket të jetë femicid

OSBE dënon vrasjen e 21-vjeçares: Duket të jetë femicid

Kosovë
Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, të hënën protestohet në Prishtinë: Siguria e grave të trajtohet si urgjencë kombëtare

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, të hënën protestohet në Prishtinë: Siguria e grave të trajtohet si urgjencë kombëtare

Kosovë
Krasniqi për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj: Kosova nuk guxon të kthehet në një vend ku gratë shndërrohen në numra

Krasniqi për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj: Kosova nuk guxon të kthehet në një vend ku gratë shndërrohen në numra

Kosovë
Gjithçka nga vrasja e rëndë në Ferizaj, mjeku flet për gjendjen shëndetësore të 15-vjeçarit të plagosur

Gjithçka nga vrasja e rëndë në Ferizaj, mjeku flet për gjendjen shëndetësore të 15-vjeçarit të plagosur

Elfije Boletini
Vrasja në Ferizaj, reagon Kurti: Një grua e Kosovës e vrarë nga një vrasës burrë

Vrasja në Ferizaj, reagon Kurti: Një grua e Kosovës e vrarë nga një vrasës burrë

Kosovë
Gruaja e vrarë në Ferizaj një 21-vjeçare, vëllai i saj i plagosur 15-vjeçar

Gruaja e vrarë në Ferizaj një 21-vjeçare, vëllai i saj i plagosur 15-vjeçar

Kronika e Zezë
Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Drejtësi


mob5