LAJMI I FUNDIT:
Sergio Rico

Sergio Rico

19 Artikuj

Intervista e portierit të PSG-së i cili për pak sa nuk vdiq – ai tregoi se çfarë e pyeti për herë të parë mjekun kur u zgjua

Intervista e portierit të PSG-së i cili për pak sa nuk vdiq – ai tregoi se çfarë e pyeti për herë të parë mjekun kur u zgjua

Ligue 1
Mes emocionesh dhe lotësh: Pas dy muajsh e gjysmë Sergio Rico del nga spitali – kishte humbur 20 kilogramë

Mes emocionesh dhe lotësh: Pas dy muajsh e gjysmë Sergio Rico del nga spitali – kishte humbur 20 kilogramë

Ligue 1
Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Ligue 1
Sergio Rico ka humbur 20 kilogram pas aksidentit

Sergio Rico ka humbur 20 kilogram pas aksidentit

Ligue 1
Pas tri javësh Sergio Rico zgjohet nga koma, ai mezi lëviz

Pas tri javësh Sergio Rico zgjohet nga koma, ai mezi lëviz

Ligue 1
Përmirësohet gjendja e portierit të PSG-së, Sergio Rico

Përmirësohet gjendja e portierit të PSG-së, Sergio Rico

Ligue 1
Raport i ri mjekësor për gjendjen shëndetësore të portierit Sergio Rico

Raport i ri mjekësor për gjendjen shëndetësore të portierit Sergio Rico

Ndërkombëtare
Portieri i PSG-së është në gjendje të rëndë pasi është rrëzuar nga kali dhe është dërguar me urgjencë në spital

Portieri i PSG-së është në gjendje të rëndë pasi është rrëzuar nga kali dhe është dërguar me urgjencë në spital

Ligue 1
Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Ligue 1
Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Ligue 1
Shtatë lojtarë të PSG-së me valixhe në duar – klubi do të provojë t’i largojë në janar

Shtatë lojtarë të PSG-së me valixhe në duar – klubi do të provojë t’i largojë në janar

Ligue 1
PSG aktualisht ka nëntë portierë nën kontratë – disa prej tyre duhet të largohen

PSG aktualisht ka nëntë portierë nën kontratë – disa prej tyre duhet të largohen

Ligue 1
Keylor Navas flet për penalltinë e pritur të Messit, dedikimin e veçantë dhe objektivin e tij dhe PSG-së

Keylor Navas flet për penalltinë e pritur të Messit, dedikimin e veçantë dhe objektivin e tij dhe PSG-së

Liga e Kampionëve
Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Ndërkombëtare
Fulham 1-2 Chelsea: Notat e lojtarëve, Hazard më i miri

Fulham 1-2 Chelsea: Notat e lojtarëve, Hazard më i miri

Premier League
Një super formacion me lojtarët që kanë ndryshuar klub si huazim – Nga Rico në portë te Kovacic e Higuain në mesfushë e sulm

Një super formacion me lojtarët që kanë ndryshuar klub si huazim – Nga Rico në portë te Kovacic e Higuain në mesfushë e sulm

Ndërkombëtare
Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

La Liga
“Kur Donnarumma nuk nënshkruante, Milan më bëri ofertë”

“Kur Donnarumma nuk nënshkruante, Milan më bëri ofertë”

Serie A
Liverpooli ka gati ofertën për Sergio Ricon

Liverpooli ka gati ofertën për Sergio Ricon

Premier League