LAJMI I FUNDIT:

Plagosje

347 Artikuj

Plagos aksidentalisht shokun me armën e babait, pezullohet nga puna polici në Gjirokastër

Plagos aksidentalisht shokun me armën e babait, pezullohet nga puna polici në Gjirokastër

Shqipëri
Plagoset një person në Kamenicë nga i dyshuari që kishte tentuar të vidhte 

Plagoset një person në Kamenicë nga i dyshuari që kishte tentuar të vidhte 

Kronika e Zezë
YIHR KS dënon ngjarjen në urën e Bistricës, ku u plagos një person – kërkon drejtësi dhe përgjegjësi

YIHR KS dënon ngjarjen në urën e Bistricës, ku u plagos një person – kërkon drejtësi dhe përgjegjësi

Kosovë
Plagosja në veri, arrestimi i katër policëve dhe deklarata e ministrit Sveçla  

Plagosja në veri, arrestimi i katër policëve dhe deklarata e ministrit Sveçla  

Kosovë
Qëlloi me thikë babë e bijë dhe dhëndrin italian në Tiranë, vetëdorëzohet autori

Qëlloi me thikë babë e bijë dhe dhëndrin italian në Tiranë, vetëdorëzohet autori

Shqipëri
Gati 14 vjet në pritje të drejtësisë, si ishin plagosur tre adoleshentët në një lokal në qendër të Prishtinës

Gati 14 vjet në pritje të drejtësisë, si ishin plagosur tre adoleshentët në një lokal në qendër të Prishtinës

Kosovë
Detaje nga rasti tragjik që ndodhi në Prishtinë, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë u plagosën

Detaje nga rasti tragjik që ndodhi në Prishtinë, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë u plagosën

Kronika e Zezë
Në QKUK tregojnë për gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve në rastin tragjik sot në Prishtinë

Në QKUK tregojnë për gjendjen shëndetësore të dy të plagosurve në rastin tragjik sot në Prishtinë

Kosovë
Plagosja në Shtërpcë, avokati i Kurtajt kundërshton arrestin shtëpiak: Klienti im ka vepruar në vetëmbrojtje

Plagosja në Shtërpcë, avokati i Kurtajt kundërshton arrestin shtëpiak: Klienti im ka vepruar në vetëmbrojtje

Kosovë
Të shtëna me armë në Butel, një policë dërgohet në Qendrën Klinike në Shkup

Të shtëna me armë në Butel, një policë dërgohet në Qendrën Klinike në Shkup

Maqedonia e Veriut
Shkuan për kontroll, plagosen tre policë në Los Angeles – kolegët e tyre vrasin sulmuesin

Shkuan për kontroll, plagosen tre policë në Los Angeles – kolegët e tyre vrasin sulmuesin

Amerika
Gjuajtje me armë në pikën e pagesës në Zhelinë, plagosen dy vëllezër

Gjuajtje me armë në pikën e pagesës në Zhelinë, plagosen dy vëllezër

Maqedonia e Veriut
Të shtëna armësh në SHBA, pesë të plagosur në Los Angeles – sulmuesi në arrati

Të shtëna armësh në SHBA, pesë të plagosur në Los Angeles – sulmuesi në arrati

Amerika
Këputet ashensori dhe bie nga kati i pestë, plagosen burrë e grua në Tiranë

Këputet ashensori dhe bie nga kati i pestë, plagosen burrë e grua në Tiranë

Shqipëri
Plagoset një 23-vjeçar në rajonin e Bit Pazarit në Shkup

Plagoset një 23-vjeçar në rajonin e Bit Pazarit në Shkup

Maqedonia e Veriut
Avokati i Azem Kurtajt, tregon si ndodhi ngjarja në Shtërpcë: Veprimet e ushtarit të FSK-së ishin në vetëmbrojtje

Avokati i Azem Kurtajt, tregon si ndodhi ngjarja në Shtërpcë: Veprimet e ushtarit të FSK-së ishin në vetëmbrojtje

Kosovë
Nëna e të plagosurit në Shtërpcë: Nuk u qëllua mbi ta, të dy u lënduan nga plumbi që u dëbua nga asfalti

Nëna e të plagosurit në Shtërpcë: Nuk u qëllua mbi ta, të dy u lënduan nga plumbi që u dëbua nga asfalti

Kosovë
Shpërthen goma e një kamioni, plagoset rëndë polici në Peshkopi

Shpërthen goma e një kamioni, plagoset rëndë polici në Peshkopi

Shqipëri
Bashkimi Evropian dënon sulmin ndaj dy të rinjve në Shtërpcë

Bashkimi Evropian dënon sulmin ndaj dy të rinjve në Shtërpcë

Kosovë
Sveçla për sulmin ndaj dy të rinjve në Shtërpcë: Autori do të përballet me ligjin

Sveçla për sulmin ndaj dy të rinjve në Shtërpcë: Autori do të përballet me ligjin

Kosovë
​LDK-ja dënon ashpër plagosjen e dy të rinjve në Shtërpcë

​LDK-ja dënon ashpër plagosjen e dy të rinjve në Shtërpcë

Kosovë
Osmani për plagosjen në Shtërpcë: Akt i patolerueshëm, autori të vihet para drejtësisë

Osmani për plagosjen në Shtërpcë: Akt i patolerueshëm, autori të vihet para drejtësisë

Kosovë
Ambasadori britanik i shqetësuar për plagosjen në Shtërpcë: Mirëpres arrestimin e shpejtë të të dyshuarit

Ambasadori britanik i shqetësuar për plagosjen në Shtërpcë: Mirëpres arrestimin e shpejtë të të dyshuarit

Kosovë
Kryeministri Kurti e dënon ashpër sulmin ndaj dy qytetarëve në Shtërpcë

Kryeministri Kurti e dënon ashpër sulmin ndaj dy qytetarëve në Shtërpcë

Kosovë