LAJMI I FUNDIT:
Niklas Sule

Niklas Sule

52 Artikuj

Info

Sule është gjerman dhe luan si mbrojtës. Ai ka lindur më 3 shtator 1995. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Hoffenheimin.

Mbrojtësi i Borussia Dortmund trondit me pamjen e tij – ai fiton 10 milionë euro në vit dhe pas dy javësh ka finalen e Ligës së Kampionëve

Mbrojtësi i Borussia Dortmund trondit me pamjen e tij – ai fiton 10 milionë euro në vit dhe pas dy javësh ka finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve