LAJMI I FUNDIT:

Marcel Desailly

14 Artikuj

Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Ndërkombëtare
Dhjetë transferimet më të mira të Chelseat të të gjitha kohërave: Nga Hazard, Drogba e Zola te Lampard

Dhjetë transferimet më të mira të Chelseat të të gjitha kohërave: Nga Hazard, Drogba e Zola te Lampard

Premier League
Sergio Ramos ‘shkatërron’ Beckenbauerin dhe legjenda si Maldini e Koeman në sondazhin për qendërmbrojtësin më të mirë në histori

Sergio Ramos ‘shkatërron’ Beckenbauerin dhe legjenda si Maldini e Koeman në sondazhin për qendërmbrojtësin më të mirë në histori

Ndërkombëtare
Shtatë debutimet më të tmerrshme në histori të futbollit – përfshirë Woodgaten e Realit e Gervinhon e Arsenalit

Shtatë debutimet më të tmerrshme në histori të futbollit – përfshirë Woodgaten e Realit e Gervinhon e Arsenalit

Ndërkombëtare
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Tifozët e Chelseat zgjedhin 25 lojtarët më të mirë në histori të klubit, lista me shumë befasi

Tifozët e Chelseat zgjedhin 25 lojtarët më të mirë në histori të klubit, lista me shumë befasi

Shkumbin Pireva
Desailly: Pogba duhet të luajë si mesfushor defensiv

Desailly: Pogba duhet të luajë si mesfushor defensiv

Përfaqësueset
Desailly kritikon ish-klubin e tij, Chelsean: Costa ishte sa Morata e Giroud së bashku

Desailly kritikon ish-klubin e tij, Chelsean: Costa ishte sa Morata e Giroud së bashku

Premier League
Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Desailly – Chelseat: Shiteni Hazardin, blini tre futbollistë tjerë

Desailly – Chelseat: Shiteni Hazardin, blini tre futbollistë tjerë

Premier League
Lojtarët më të mëdhenj që kanë luajtur në Serie A në vitet e 90-ta: Maldini, Zidane, Baggio dhe Batistuta janë në top 20 – kush është numër 1?

Lojtarët më të mëdhenj që kanë luajtur në Serie A në vitet e 90-ta: Maldini, Zidane, Baggio dhe Batistuta janë në top 20 – kush është numër 1?

Serie A
“Jam i lumtur me transferimet, por Milanit i duhen liderë”

“Jam i lumtur me transferimet, por Milanit i duhen liderë”

Serie A
Jamie Carragher tregon se kush janë 10 mbrojtësit më të mirë në histori të Ligës Premier (Foto)

Jamie Carragher tregon se kush janë 10 mbrojtësit më të mirë në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Gallas zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij më të mirë (Foto)

Gallas zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij më të mirë (Foto)

Ndërkombëtare