LAJMI I FUNDIT:

KB Marigona Hill

12 Artikuj

Yll Kastrati, e ardhmja e basketbollit kosovar

Yll Kastrati, e ardhmja e basketbollit kosovar

Super Liga
Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Marigona Hill Prishtina bindëse në finale, fiton Kupën U16

Marigona Hill Prishtina bindëse në finale, fiton Kupën U16

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Marigona Hill Prishtina fiton Kupën e Kosovës në kategorinë U-18

Marigona Hill Prishtina fiton Kupën e Kosovës në kategorinë U-18

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Përfundojnë garat e rregullta në Ligën e Parë, caktohen gjysmëfinalistët

Përfundojnë garat e rregullta në Ligën e Parë, caktohen gjysmëfinalistët

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Dita e dytë në Final 8, përballen rivalët e vjetër

Dita e dytë në Final 8, përballen rivalët e vjetër

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Basketboll