LAJMI I FUNDIT:

Hotel Adriatiku

18 Artikuj

Inspektorati i Punës po e heton vdekjen e të riut në ish-hotel ‘Adriatiku’ në Mitrovicë

Inspektorati i Punës po e heton vdekjen e të riut në ish-hotel ‘Adriatiku’ në Mitrovicë

Lulzim Ahmeti
Rrëfimi i dëshmitarit të shembjes së ish-hotelit “Adriatiku” në Mitrovicë

Rrëfimi i dëshmitarit të shembjes së ish-hotelit “Adriatiku” në Mitrovicë

Kosovë
Asociacioni i Arkitektëve reagon pas tragjedisë në Mitrovicë: Gjendja në fushën e ndërtimit në Kosovë është kaotike

Asociacioni i Arkitektëve reagon pas tragjedisë në Mitrovicë: Gjendja në fushën e ndërtimit në Kosovë është kaotike

Të Tjera
Haradinaj: Përgjegjësia për zbatimin e ligjit dhe kushteve në punë bie mbi Qeverinë 

Haradinaj: Përgjegjësia për zbatimin e ligjit dhe kushteve në punë bie mbi Qeverinë 

Të Tjera
Bahtiri dërgon telegram ngushëllimi për familjen Behrami, ndan 2000 euro

Bahtiri dërgon telegram ngushëllimi për familjen Behrami, ndan 2000 euro

Kosovë
Nënkryetari i Mitrovicës: Punimet në hotelin Adriatik pa leje të komunës

Nënkryetari i Mitrovicës: Punimet në hotelin Adriatik pa leje të komunës

Kosovë
KMDLNJ reagon pas tragjedisë në Mitrovicë: Të krijohet një fond për ata që pësojnë në vendet e punës

KMDLNJ reagon pas tragjedisë në Mitrovicë: Të krijohet një fond për ata që pësojnë në vendet e punës

Të Tjera
I riu nga Mitrovica do të varroset sot në fshatin e tij, Vidimriq

I riu nga Mitrovica do të varroset sot në fshatin e tij, Vidimriq

Kosovë
Pacolli: Vdekja e punëtorëve në vendin e punës po shndërrohet në përditshmëri

Pacolli: Vdekja e punëtorëve në vendin e punës po shndërrohet në përditshmëri

Kosovë
Prokuroria jep detaje lidhur me rastin e mbrëmshëm në Mitrovicë, ku humbi jetën një 27 vjeçar (Video)

Prokuroria jep detaje lidhur me rastin e mbrëmshëm në Mitrovicë, ku humbi jetën një 27 vjeçar (Video)

Kosovë
Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e të riut në Mitrovicë, kërkon hetim të saktë

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e të riut në Mitrovicë, kërkon hetim të saktë

Kosovë
Agim Bahtiri e shpalli të martën ditë zie në Mitrovicë

Agim Bahtiri e shpalli të martën ditë zie në Mitrovicë

Kosovë
Ky është i riu që humbi jetën nga shembja e Hotelit “Adriatiku” (Foto)

Ky është i riu që humbi jetën nga shembja e Hotelit “Adriatiku” (Foto)

Kosovë
Nxirret trupi i pajetë i të riut nga gërmadhat e Hotelit “Adriatiku” (Video)

Nxirret trupi i pajetë i të riut nga gërmadhat e Hotelit “Adriatiku” (Video)

Kosovë
Mustafa i tronditur nga vrasja e trefishtë në Prishtinë dhe shembja e Hotel “Adriatikut”

Mustafa i tronditur nga vrasja e trefishtë në Prishtinë dhe shembja e Hotel “Adriatikut”

Kosovë
Veseli kërkon të bëhet e pamundura për shpëtimin e jetës së qytetarit nën rrënojat e “Adriatikut”

Veseli kërkon të bëhet e pamundura për shpëtimin e jetës së qytetarit nën rrënojat e “Adriatikut”

Kosovë
Vazhdon kërkimi për personin që dyshohet se ka mbetur nën gërmadhat e Hotel “Adriatikut” (Video)

Vazhdon kërkimi për personin që dyshohet se ka mbetur nën gërmadhat e Hotel “Adriatikut” (Video)

Kosovë
Shembet një pjesë e Hotelit “Adriatiku’ në Mitrovicë, dyshohet se një person ka ngelur nën gërmdha (Foto/Video)

Shembet një pjesë e Hotelit “Adriatiku’ në Mitrovicë, dyshohet se një person ka ngelur nën gërmdha (Foto/Video)

Kronika e Zezë