LAJMI I FUNDIT:

Hibernian

18 Artikuj

Ylber Ramadani shënon gol spektakolar në Skoci, Aberdeeni merr fitore të thellë

Ylber Ramadani shënon gol spektakolar në Skoci, Aberdeeni merr fitore të thellë

Ndërkombëtare
Lundstram i Rangers mori karton të kuq pas një ndërhyrje shumë të egër ndaj Boyle të Hibernianit

Lundstram i Rangers mori karton të kuq pas një ndërhyrje shumë të egër ndaj Boyle të Hibernianit

Ligat tjera
Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Ligat tjera
“Willian trashaluqi”, fiziku i brazilianit provokon reagim nga tifozët e Arsenalit pas humbjes ndaj Hibernian

“Willian trashaluqi”, fiziku i brazilianit provokon reagim nga tifozët e Arsenalit pas humbjes ndaj Hibernian

Premier League
Portieri i Arsenalit bëri një gabim trashanik në humbjen 2-1 ndaj Hibernian në ndeshjen parasezonale

Portieri i Arsenalit bëri një gabim trashanik në humbjen 2-1 ndaj Hibernian në ndeshjen parasezonale

Ndërkombëtare
E rrallë: Talenti i Celticut sa nuk e bëri debutimin me AirPods në vesh

E rrallë: Talenti i Celticut sa nuk e bëri debutimin me AirPods në vesh

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florian Kamberi rikthehet në kampionatin zviceran, nënshkruan me St Gallen

Zyrtare: Florian Kamberi rikthehet në kampionatin zviceran, nënshkruan me St Gallen

Ndërkombëtare
Kamberi sërish te Rangers, gjiganti skocez e merr për ndeshjet e Ligës së Evropës

Kamberi sërish te Rangers, gjiganti skocez e merr për ndeshjet e Ligës së Evropës

Ndërkombëtare
Ka interesim për Kamberin, Hibernian fillon bisedimet me klubet e interesuara

Ka interesim për Kamberin, Hibernian fillon bisedimet me klubet e interesuara

Ligat tjera
Zyrtare: Florian Kamberi prezantohet te Rangers në krah të Steven Gerrard

Zyrtare: Florian Kamberi prezantohet te Rangers në krah të Steven Gerrard

Ligat tjera
Rangers dhe Hibernian arrijnë marrëveshje për Florian Kamberin

Rangers dhe Hibernian arrijnë marrëveshje për Florian Kamberin

Ligat tjera
Rangers interesohen për Florian Kamberin

Rangers interesohen për Florian Kamberin

Ligat tjera
Florian Kamberi pritet t’i bashkohet Kosovës para ndeshjes me Çekinë dhe Anglinë

Florian Kamberi pritet t’i bashkohet Kosovës para ndeshjes me Çekinë dhe Anglinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kamberi i jep fitoren Hibernianit në Ligën e Evropës

Kamberi i jep fitoren Hibernianit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Hibernian blen përfundimisht Kamberin nga Grasshoppers

Hibernian blen përfundimisht Kamberin nga Grasshoppers

Superliga
Çmenduri në Skoci, Hibernian dhe Rangers përfundojnë baras pas 10 golave të shënuar – Kamberi e hapi serinë e golave

Çmenduri në Skoci, Hibernian dhe Rangers përfundojnë baras pas 10 golave të shënuar – Kamberi e hapi serinë e golave

Ligat tjera
Zyrtare: Florian Kamberi huazohet te Hibernian

Zyrtare: Florian Kamberi huazohet te Hibernian

Ligat tjera
Fituesja e lotarisë i ofron para klubit skocez që ta përjashtojë lojtarin

Fituesja e lotarisë i ofron para klubit skocez që ta përjashtojë lojtarin

Ndërkombëtare