LAJMI I FUNDIT:

Federico Dimarco

22 Artikuj

Man City – Inter, formacioni i kombinuar me lojtarët e dy skuadrave finaliste të Ligës së Kampionëve

Man City – Inter, formacioni i kombinuar me lojtarët e dy skuadrave finaliste të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Do të bëjmë të gëlltisësh gjuhën” – tifozët e Milanit kërcënojnë Dimarcon pas koreve, lojtari kërkon falje

“Do të bëjmë të gëlltisësh gjuhën” – tifozët e Milanit kërcënojnë Dimarcon pas koreve, lojtari kërkon falje

Liga e Kampionëve
Nga De Bruyne dhe Rodrygo te Leao dhe Lautaro – formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Nga De Bruyne dhe Rodrygo te Leao dhe Lautaro – formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Inter 6-1 Bologna, notat e lojtarëve

Inter 6-1 Bologna, notat e lojtarëve

Serie A
Interi “shfryhet” te Bologna, fiton me goleadë

Interi “shfryhet” te Bologna, fiton me goleadë

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 4-0 Plzen, veçohet paraqitja e Dzekos

Notat e lojtarëve: Inter 4-0 Plzen, veçohet paraqitja e Dzekos

Liga e Kampionëve
“Nuk është aspak stresuese të luash në Camp Nou”, Dimarco dhe Barella tallen pas ndeshjes me Barcelonën

“Nuk është aspak stresuese të luash në Camp Nou”, Dimarco dhe Barella tallen pas ndeshjes me Barcelonën

Liga e Kampionëve
Roma merr fitore të madhe si mysafir i Interit, Dybala dhe Smalling vendosin ndeshjen

Roma merr fitore të madhe si mysafir i Interit, Dybala dhe Smalling vendosin ndeshjen

Serie A
Spektakël në pjesën e parë mes Interit dhe Romës, Dimarco dhe Dybala shënojnë gola të bukur

Spektakël në pjesën e parë mes Interit dhe Romës, Dimarco dhe Dybala shënojnë gola të bukur

Serie A
Deulofeu e quan Barellan si ‘Xavi i Interit’, ndërsa tregon pikën e dobët të Nerazzurrëve

Deulofeu e quan Barellan si ‘Xavi i Interit’, ndërsa tregon pikën e dobët të Nerazzurrëve

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Udinese 1-2 Inter, vlerësohet paraqitja e Dimarcos

Notat e lojtarëve: Udinese 1-2 Inter, vlerësohet paraqitja e Dimarcos

Serie A
Venezia 0-2 Inter, notat e lojtarëve

Venezia 0-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Inter, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Inter, vlerësohen golashënuesit

Serie A
Interi me fitore komode ndaj Empolit

Interi me fitore komode ndaj Empolit

Serie A
Lëndohen dy futbollistë, Mancini gjen zëvendësuesit

Lëndohen dy futbollistë, Mancini gjen zëvendësuesit

Serie A
Interi ndalet me barazim nga Sampdoria

Interi ndalet me barazim nga Sampdoria

Serie A
Dimarco shënon gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë

Dimarco shënon gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Verona, vlerësohet Hakimi, ditë jo e mirë për Lautaron

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Verona, vlerësohet Hakimi, ditë jo e mirë për Lautaron

Serie A
Interi me plan konkret për transferimin e Kumbullës, ofron shumën e kërkuar nga Verona dhe dy futbollistë

Interi me plan konkret për transferimin e Kumbullës, ofron shumën e kërkuar nga Verona dhe dy futbollistë

Serie A
Inter 1-1 Cagliari, notat e lojtarëve

Inter 1-1 Cagliari, notat e lojtarëve

Serie A
Interi me ofertë interesante në drejtim të Cagliarit, i ofron pesë futbollistë për Barellan

Interi me ofertë interesante në drejtim të Cagliarit, i ofron pesë futbollistë për Barellan

Serie A
Ringjallja e Interit – Tetë vite pas tripletës, neroazzurët tani kanë një skuadër serioze që mund të pretendojë trofe

Ringjallja e Interit – Tetë vite pas tripletës, neroazzurët tani kanë një skuadër serioze që mund të pretendojë trofe

Serie A