LAJMI I FUNDIT:
Danilo Pereira

Danilo Pereira

18 Artikuj

Me rastin e zgjedhjes së kapitenit të PSG-së, bashkëlojtarët treguan se çfarë mendojnë sinqerisht për Mbappen

Me rastin e zgjedhjes së kapitenit të PSG-së, bashkëlojtarët treguan se çfarë mendojnë sinqerisht për Mbappen

Ligue 1
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Nuk mund të luajnë më, dy yjet e Portugalisë largohen nga Katari

Nuk mund të luajnë më, dy yjet e Portugalisë largohen nga Katari

Ndërkombëtare
Lëndimi i Danilo Pereiras “që askush nuk mund ta shpjegojë”

Lëndimi i Danilo Pereiras “që askush nuk mund ta shpjegojë”

Përfaqësueset
“Gjyqtari duhet ta trajtojë më mirë situatën”, te PSG të zemëruar me kartonin e kuq të Ramosit

“Gjyqtari duhet ta trajtojë më mirë situatën”, te PSG të zemëruar me kartonin e kuq të Ramosit

Ligue 1
Erik Ten Hag dha plot 23 debutime për lojtarët e akademisë së Ajaxit, ku janë ata tani?

Erik Ten Hag dha plot 23 debutime për lojtarët e akademisë së Ajaxit, ku janë ata tani?

Ndërkombëtare
PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

Ligue 1
I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
Roma projekton transferimin e Danilos nga PSG

Roma projekton transferimin e Danilos nga PSG

Serie A
PSG fiton derbin ndaj Lyonit dhe ngjitet në krye

PSG fiton derbin ndaj Lyonit dhe ngjitet në krye

Ligue 1
PSG pa shtatë lojtarët kryesor përballë Unitedit në rikthimin e Ligës së Kampionëve

PSG pa shtatë lojtarët kryesor përballë Unitedit në rikthimin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Porto e gatshme ta shesë Danilo Pereiran nëse Liverpool e Arsenal paguajnë klauzolën e tij

Porto e gatshme ta shesë Danilo Pereiran nëse Liverpool e Arsenal paguajnë klauzolën e tij

Premier League
Arsenali dhe Man Unitedi dërgojnë skautë për ta parë Danilon

Arsenali dhe Man Unitedi dërgojnë skautë për ta parë Danilon

Premier League
Barcelona rivalizohet nga gjigantët anglezë për Danilon

Barcelona rivalizohet nga gjigantët anglezë për Danilon

Premier League
PSG afër transferimit të talentit portugez

PSG afër transferimit të talentit portugez

Ligue 1
Nga Casillas te Falcao: Porto e frikshme sikur mos të shiste yjet (Foto)

Nga Casillas te Falcao: Porto e frikshme sikur mos të shiste yjet (Foto)

Ligat tjera
Danilo refuzon Liverpoolin, vazhdon me Porton dhe i vendoset një klauzolë e lartë

Danilo refuzon Liverpoolin, vazhdon me Porton dhe i vendoset një klauzolë e lartë

Premier League