LAJMI I FUNDIT:

Daniele Maldini

12 Artikuj

“Operacioni fshesa”, Milani synon t’i largojë 13 lojtarë

“Operacioni fshesa”, Milani synon t’i largojë 13 lojtarë

Serie A
Daniele Maldini prezantohet te Spezia: Duhet të punojë çdo ditë për tu përmirësuar

Daniele Maldini prezantohet te Spezia: Duhet të punojë çdo ditë për tu përmirësuar

Serie A
Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Futboll
Pioli: Treguam forcë mendore duke marrë tri pikë te Spezia

Pioli: Treguam forcë mendore duke marrë tri pikë te Spezia

Serie A
Familja Maldini në histori të Milanit: Tri gjenerata të familjes kanë shënuar gola me fanellën kuqezi

Familja Maldini në histori të Milanit: Tri gjenerata të familjes kanë shënuar gola me fanellën kuqezi

Serie A
Milani fiton në fund ndaj Spezias, rimerr pozitën e parë

Milani fiton në fund ndaj Spezias, rimerr pozitën e parë

Serie A
Dinastia Maldini te Milani: 1000 ndeshje me fanellën kuqezi

Dinastia Maldini te Milani: 1000 ndeshje me fanellën kuqezi

Serie A
Daniel Maldini: Jam shëruar nga coronavirusi

Daniel Maldini: Jam shëruar nga coronavirusi

Serie A
Maldini: Jam mirë, shihemi pas një jave

Maldini: Jam mirë, shihemi pas një jave

Serie A
Milani e konfirmon, Paolo Maldini dhe djali i tij rezultojnë pozitiv me coronavirus

Milani e konfirmon, Paolo Maldini dhe djali i tij rezultojnë pozitiv me coronavirus

Serie A
Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po pres nipat e legjendave

Buffon ndërron fanellën me djalin e Maldinit: Nuk pensionohem, po pres nipat e legjendave

Serie A
‘Dinastia Maldini’ vazhdon te Milanit – debuton si 17 vjeçar Daniele, djali i legjendës Paolos

‘Dinastia Maldini’ vazhdon te Milanit – debuton si 17 vjeçar Daniele, djali i legjendës Paolos

Serie A