LAJMI I FUNDIT:
Borja Valero

Borja Valero

46 Artikuj

Festa e Calhanoglut para tifozëve të Milanit nxit debat

Festa e Calhanoglut para tifozëve të Milanit nxit debat

Serie A
Fiorentina 1-2 Roma, nota e Kumbullës dhe të tjerëve

Fiorentina 1-2 Roma, nota e Kumbullës dhe të tjerëve

Serie A
Interi ka gati dy largime, mesfushorët nuk bëjnë pjesë në planet e Contes

Interi ka gati dy largime, mesfushorët nuk bëjnë pjesë në planet e Contes

Serie A
Inter 1-1 Atalanta, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Inter 1-1 Atalanta, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Serie A
Conte: Interi duhet të vazhdojë të mahnitë, të lumtur që shkojmë në pushime si liderë

Conte: Interi duhet të vazhdojë të mahnitë, të lumtur që shkojmë në pushime si liderë

Serie A
Valero më i dalluari: Fiorentina 1-1 Inter, notat e lojtarëve

Valero më i dalluari: Fiorentina 1-1 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Interi mbetet lider i Serie A-së, por ndalet nga Fiorentina

Interi mbetet lider i Serie A-së, por ndalet nga Fiorentina

Serie A
Contes i duhen përforcime – tre lojtarë fillimisht do ta shiten për të pasuar ardhjet në janar

Contes i duhen përforcime – tre lojtarë fillimisht do ta shiten për të pasuar ardhjet në janar

Serie A
Interi kërkon Biraghin, gati ta rikthejë një lojtar te Fiorentina për mbrojtësin Italian

Interi kërkon Biraghin, gati ta rikthejë një lojtar te Fiorentina për mbrojtësin Italian

Serie A
Valero: Kujdes nga Juve në fillim të ndeshjes, fitorja na ofron me objektivin

Valero: Kujdes nga Juve në fillim të ndeshjes, fitorja na ofron me objektivin

Serie A
Valero: Barcelona do të luajë për fitore ndaj Tottenhamit

Valero: Barcelona do të luajë për fitore ndaj Tottenhamit

Liga e Kampionëve
Real Madridi i ‘prodhoi’ si futbollistë dhe pastaj i liroi – Ata u kthyen në reprezentues të Spanjës

Real Madridi i ‘prodhoi’ si futbollistë dhe pastaj i liroi – Ata u kthyen në reprezentues të Spanjës

Përfaqësueset
“Valero mund ta fitojë titullin me Interin”

“Valero mund ta fitojë titullin me Interin”

Serie A
Valero: Erdhëm për të fituar

Valero: Erdhëm për të fituar

Serie A
Valero: Ende herët të flasim për titullin

Valero: Ende herët të flasim për titullin

Serie A
Interi i Spallettit më i mirë se Interi i Mourinhos në vitin e Tripletës

Interi i Spallettit më i mirë se Interi i Mourinhos në vitin e Tripletës

Serie A
Interi kalon në epërsi, Valero shënon (Video)

Interi kalon në epërsi, Valero shënon (Video)

Serie A
Formacioni i kombinuar për “Derby della Madonnina” (Foto)

Formacioni i kombinuar për “Derby della Madonnina” (Foto)

Serie A
Valero: Derbi i vështirë ndaj Milanit, dua të fitojmë dhe të shënoj

Valero: Derbi i vështirë ndaj Milanit, dua të fitojmë dhe të shënoj

Serie A
Crotone 0-2 Inter: Notat e lojtarëve, Ajeti nuk dëshpron (Foto)

Crotone 0-2 Inter: Notat e lojtarëve, Ajeti nuk dëshpron (Foto)

Serie A
Inter 3-0 Fiorentina: Notat e lojtarëve, mbrojta jep testin (Foto)

Inter 3-0 Fiorentina: Notat e lojtarëve, mbrojta jep testin (Foto)

Serie A
Chelsea 1-2 Inter: Valero më i miri, dëshpëron Morata (Video)

Chelsea 1-2 Inter: Valero më i miri, dëshpëron Morata (Video)

Ndërkombëtare
Valero: Me Interin kthehemi në LK, te Juve nuk transferohem asnjëherë

Valero: Me Interin kthehemi në LK, te Juve nuk transferohem asnjëherë

Serie A
Fjalët e para të Valeros si lojtar i Interit

Fjalët e para të Valeros si lojtar i Interit

Serie A