Super televizorët Samsung 4K UHD, LED dhe QLED, edhe këtë javë mund ti bleni me zbritje deri në 20%, në dyqanin më të madh online të teknologjisë në Kosovë, Gjirafa50.com. Këta televizor të Samsung, ju sjellin një eksperiencë të paharruar televizive, falë kualitet fantastik të fotografisë të gjeneruar nga procesorët UHD (Ultra High Definition), dhe rezolucionit 4K, i cili ju sjell katër herë më shumë piksela se televizorët me rezolucion Full HD. Vlen të theksohet që të gjithë këta televizorë me dizajn tejet të hollë dhe elegant, kanë garancion 2 vite, dhe vijnë me transport falas brenda 48 orëve deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë.

TV Samsung UE55RU7172, 55″ (138cm), 4K UHD

Kurseni deri në 20%, në televizorin Samsung me diagonale të ekranit 55” (138cm), dhe rezolucion 4K UHD. Televizori ju mundëson të rregulloni ngjyrat përmes opsionit HDR, ndërsa me UHD Dimming ju mund të ndani ekranin në disa blloqe, duke shikuar gjëra të ndryshme në të njëjtën kohë. Me opsionin AirPlay2, mund të shpërndani shumë lehtë përmbajtjen nga çdo produkt i Apple, duke përfshirë iPhone, iPad, MacBook dhe të tjera.

Samsung QE55Q60R, 55″ (138cm), 4K UHD

Ky televizor fantastik nga Samsung, me diagonale të ekranit 55”(138cm), përpos që ka rezolucion 4K UHD, posedon teknologjinë e avancuar Quantum HDR 4x, e cila e optimizon ndriçimin e fotografisë sipas nevojës, dhe ju mundëson ti vëreni edhe detajet më të vogla, duke ju sjellë një eksperiencë të jashtëzakonshme. Ky televizor përmban edhe veçori tjera inteligjente si për shembull thekson zërin e këngtarit dhe redukton nivelin e zhurmës në prapavijë.

Samsung QE65Q60R, 65″ (163cm), 4K UHD

Samsung 65″ (163cm), 4K UHD është thjeshtë kinema në shtëpinë tuaj. Tejet i hollë dhe elegant, ky televizor përmes rezolucionit 4K UHD, dhe procesorit Quantum 4K optimizon çdo detaj të fotografisë duke ju sjellë biliona nuanca ngjyrash në shtëpinë tuaj. Televizori ka shumë veçori tjera inteligjente si FreeSync, Dynamic Black Equalizer, AI për reduktim të zhurmës, AirPlay2 dhe shumë të tjera.

Këta janë vetëm disa nga televizorët Samsung 4K UHD, me ofertë në zbritje në Gjirafa50.com.

Të gjithë këta televizor, kanë garancion 2 vite. Për të porositur online, apo për të shikuar modelet tjera klikoni KëTU.

Gjirafa50.com është partner zyrtar i Samsung për Kosovë, dhe ju ofron produktet më të reja nga ky super brend botëror i teknologjisë. Të gjitha origjinale, dhe me garancion nga prodhuesi.

Po ashtu, të gjitha produktet vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni pasi e pranoni produktin me para në dorë, apo me kartelë bankare deri në 12 këste.

Nëse ju duhet ndihmë rreth porosisë online, atë mund ta merrni përmes chat-it në www.gjirafa50.com, apo numrit të telefonit +383 45 101 953.

Gjithashtu, mund të na vizitoni në shoëroom-in tonë, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.